Prodejní galerie šperků

 

Dlouho jsem vyráběla šperky jen na zakázku pro konkrétní osoby. Již několik měsíců se mi neustále vrací myšlenka pojmout celou výrobu šperků ještě trochu jinak. Šperky jsou silné pozitivní energetické zářiče a mohou s člověkem pracovat ještě jiným způsobem, než jen čištění osobních negativních energií. Mohou propojovat a učit. Zní to možná neuvěřitelně. Ale staré civilizace používaly krystaly k záznamů energií a sběru informací. 

Celá Země se čistí a vracíme se zpět ke kontaktu s Přírodou, Universem a se silami které jsou v vnich zahrnuty. Postupně podle toho, které energie mě osloví, budu vyrábět šperky. Ty pak svým lidem uvolní cestu a zprostředkují kontakt s jemným pozitivní světem krásy jednotlivých oblastí Universa.

Každý šperk je jiný a jinak laděný. Ten, který Vás osloví, je ten správný pro Vás. V další záložce najdete šperky s mědí a lotosovými semeny.

Náramek by měl na ruce volně viset. Pro určení správné velikosti platí k obvodu zápěstí cca 2- 3 cm.  Náramky jsou vhodné pro obvod zápěstí 17 - 18 cm.

Kovové zapínání je z bižuterního kovu.

Obrázky šperků jsou ilustrační pro Vaši představu.

 

Řada č. 1: ENERGIE VODY

Řada č. 2: OČISTA KARMY A LÉČENÍ MINULOSTI 

  

Velmi silná kombinace ametrinu, fialového fluoritu, tanzanitu, křišťálu, černého a růžového turmalínu a perel. Tématem šperku je spojení 3. a 6. čakry.  Správné používání vlastní moci a vhledu, otevření intuice a jasnozřivosti. Vhodná pro obvod zápěstí 16,5 - 18 cm. 

 

 

Ochrana a uzemnění.  Ochrana před negativitou vlastní i druhých. Kameny jsou  vločkový obsidián, býčí oko, granát, růženín, ametyst a křišťál. náramek je vhodný pro obvod zápěstí 16.5 - 18 cm. 

 

Řada č. 3: Energie ZEMĚ

 

Klasická zemská kombinace připomínající rozkvetlý strom. Dodá sílu, harmonii, uzemnění a odvahu pevně kráčet životem.  Kameny tohoto šperku jsou jadeit, peridot, růženín, granát, býčí oko, rodonit, apatit a zelený turmalín. Náramek je vhodný na zápěstí o velikosti 17 - 19 cm. 

 

Typ náhrdelníku, který je vhodný pro ženy i muže. Muži ho nosí většinou pod trikem. :-) Hlavním kamenem je jadeit, kámen moudrosti a harmonie. Je doplněn o tmavý jadeit, akvamarín, měsíční kámen, peridot a apatit. Šperk vyvolává klid a nadhled nad situacemi.  Délka šperku  v závěsu je 35 cm. 

 

 

Náhrdelník a náramek s tyrkysem a karneolem. Laskavý, přejivý a velmi silně ochranný šperk. Dále je zde granát, achát a perleť.  Délka náramku je 20,5cm. Délka náhrdelníku je 47.5cm.