LÉČIVÉ ŠPERKY

 
 
Jak se liší léčivý šperk od navlečených kamínků. 
 
Šperky ode mě nejsou jen módní doplněk. Je to velmi silný energetický zářič sestavený přesně pro jednu konkrétní osobu v daném čase.  Obecně šperk obklopí člověka svou energií a funguje jako ochranný štít.  Vyrábím náhrdelníky, náušnice a náramky. 
 
Je to moje forma krystaloterapie.  

Nejprve potřebuji znát energii člověka, pro kterého šperk vyrábím.  U lidí, které jsem nikdy neviděla, potřebuji znát celé jméno a datum narození. Pokud je používána přezdívka, tak také přezdívku.  Tuto informaci potřebuji, protože musím zachytit energii člověka, pro kterého šperk dělám. Podle stavu této energie zkombinuji počet a druhy kamenů.  Myslím, že věci fungují přesně tak, jak mají.  Někdy nastávají zvláštní situace, protože vnímám nejen zdravotní stav, emoce, ale také nenarozené děti, různá napojení lidi anebo entit a dokonce minulé anebo budoucí životy.  Někdy mám potřebu vyrobit šperk a jeho budoucí majitel se teprve objeví. 

Informace dostávám pouze, když je mám předat dále nositeli šperku. Nezajímá mě a nemám potřebu něco nějak zjišťovat a šťourat.   Celou svou práci s kameny vnímám jako ohromný dar a nehodlám ho zneužít. 
 
Při výrobě šperků pracuje několik faktorů dohromady. Kameny se během práce energeticky otevřou a nastaví přesně na potřeby budoucího vlastníka šperku.
 
Co všechno ovlivňuje výrobu šperků:
  • Energetické pole budoucího vlastníka. Dle mého poznání duchovní energie budoucího nositele šperku komunikuje s energiemi kamenů. Šperk se sestavuje podle potřeb jedince. Většina budoucích nositelů šperků již je buď přitahována energií kamene, anebo cítí aktuální potřebu něco ve svém životě změnit. Příklady toho co všechno se může dít popisuji v záložce Příběhy šperků.  Myslím, že bude více jasné, proč jsem stránky nazvala Morion Light.
  • Planetární energie konkrétního dne. Šperky pak v sobě mají další nádhernou energii. V "těžkých" dnech se šperky nedají vyrábět.
  • Energie vlastních kamenů - šperky se staví samy - závisí to na typu, tvaru a počtu kamenů. Výrazně se změní energie šperku například podle toho jestli jsou někde dva a nebo čtyři granáty. Kombinace druhů kamenů, které vznikají jsou často velmi odvážné, ale přesně vystihují energetické informace během výroby šperků. 
  • Moje vlastní energetické pole. Během výroby vnímám energetické pole budoucího vlastníka šperku, energii kamenů, řeší se různé věci. Mým úkolem je vnímat, nezasahovat a rukama vytvářet šperk. Sama musím být v pořádku.  A když si sama něco řeším,  výroba šperků prostě nefunguje. Opět si počtete v záložce Příběhy šperků.
  • Po určité době jsem ke kamenům začala přidávat korálky a dřevo. Tady je potřeba sladit energii šperku tak, aby korálky energii kamenů zvýraznily a nikoliv zahlušily. Korálky zde působí pro zvýraznění lomu světla. Díky tomu jsou šperky s korálky pro nositele energeticky silnější.
 
Novinkou jsou Inspirované šperky. Ty najdete v záložce Šperky na prodej. Nejsou pro konkrétního člověka, ale jsou inspirovány pozitivními silami Země a Univerza.
 
 
Jak se starat o šperk?
Šperk je energeticky aktivní. Energii přijímá i vydává. Proto je nutné se o šperky starat. Kameny při nošení vyzáří svoji pozitivní energii a přijmou vaši negativní energii. Tím srovnávají váš energetický systém.  Šperky je vhodné nosit denně a každý večer po sundání opláchnout pod vlažnou vodou. Některé kameny se dobíjí na Slunci a některé pod Měsícem. Pokud si nejste jisti, ranní dopolední slunce snesou všechny. Vystavte šperky rannímu slunci, zhruba do 10 hodin dopoledne. Na druhou stranu neuškodí, když necháte šperk v noci venku, když svítí měsíc.
 
Jak dlouho nosit šperk?
Kameny působí okamžitě. Je třeba vzít v úvahu druh řešeného problému a počítat s tím, že to co si člověk vyráběl roky nebo mnoho století nezmizí do týdne. Akutní problémy se zmírní během několika hodin či dní a chronické se řeší několik měsíců. Je nutné brát léčivé šperky jako podpůrný prostředek a v případě nutnosti aplikovat řádnou lékařskou péči.
 
Když šperk doslouží
Po určité době se stane, že kameny i přes pravidelné čištění zešednou.  Tato doba záleží na energetické zátěži, kterou šperk čistí. Je to dáno tím, že kameny nabraly příliš mnoho negativní energie a potřebují si na delší čas odpočinout a nebo vrátit do země. Pokud nepomůže delší odpočinek a na šperku je vidět "že to není ono" doporučuji šperk rozstříhat a kameny vrátit do země a nebo vody. Budete intuitivně navedeni kam. Samozřejmě jim poděkujte.
 
Výjimečně se šperk rozbije, praskne lanko. Šperky jsou zhotoveny ze sedmistrunných lanek a to nepraská jen tak. Šperk (podle mojí několikaleté zkušenosti) na sebe nabral výboj negativní energie, protože slouží také jako váš štít. V takovém případě jste šperk donosili a rozstříhejte a kameny vraťte Zemi. Není dobré šperky opravovat, protože si do rukou (bohužel podle mých zkušeností) i přes čištění kamenů můžete natáhnout zpět negativitu, kterou šperk zachytil.
 
V záložce Šperky na prodeuvidíte inspirované šperky. Zatím je tam začátek série Vody. Jde o to, aby jste viděli jak mohou zhruba vypadat.  Jsem fotograf začátečník a budu se snažit o lepší fotky.