Celostní koučink 

Koučink je respektující a důvěryhodný vztah mezi koučem a klientem.  Pomáhá klientovi nalézt a podniknout konkrétní kroky pro zlepšení osobního i profesionálního života. Koučink využívá procesů zkoumání a sebeobjevování.

Koučink pomáhá klientovi přesně definovat cíle, kterých chce dosáhnout a stanovit dílčí kroky a časový horizont k jejich dosažení.

Kouč není rádce, konzultant, mentor. Kouč vám nedává vlastní názory, rady, nepředává svoje znalosti, nesmí  vás někam směřovat dle vlastních představ.

Kouč hledá řesení společně s klientem. Provází klienta

Kouč vám pomůže ujasnit si situaci, zhodnotit vnější okolnosti, pomůže vám definovat váš současný osobní stav a hlavně si stanovíte cil ke kterému budete směřovat.  

Kouč vám pomůže dosáhnout vašeho potenciálu. Bude vás povzbuzovat, pozitivně motivovat a dávat vám zpětnou vazbu. 

A pak můžete zjistit, že vaše původní cíle jsou vám už malé a můžete jít ještě dál

Celostní koučink zrychluje změny a rozevírá další možnosti tím, že se do celého procesu zapojí i další metody, které relaxují tělo, uvolňují mysl, zbavují blokád. K tomu lze využít podle přání klienta další techniky, které nabízím, zejména pro uvolnění emocionionálního sevření Kraniosakrální terapii a Bachovy esence. Pro  harmonizaci fyzického těla mohu nabídnou tkáňové soli a produkty Finclub. Co je co, se dočtete v dalších záložkách. Koučink a další metody se nekombinují při jednom setkání. 

Těžko se dělají zásadní změny, pokud má člověk málo síly, energie, špatně spí, někde ho bolí a je celkově zablokovaný. Celostní koučink je o celostním přístupu k člověku.

Jak to celé funguje:

Zavoláme si, nebo mi napíšete mail a domluvímě si čas, kdy bude klid a cca 20 minut si popovídáme. Tato úvodní konzultace je zdarma. Spolu zjistíme jestli mohu pomoci a jestli si sedíme i lidsky. Pak si případně domluvíme spolupráci  - její rozsah, způsob  a cenu.

Rozsah spolupráce:

Doporučuju potkávat se, osobně i/nebo online, jednou za 2-3 týdny. Podle potřeb klienta společně sestavime také individuální program s konkrétními kroky  na různě dlouhou dobu. Ideálné 3-6 měsíců. Vše vyplyne z úvodní konzultace z konkrétních potřeb klienta. Konzultace lze platit po každé konzultaci a nebo jako balíček služeb, který je přímo sestaven dle pořeb klienta.