Celostní koučink 

Koučink je definován jako hledání individuálního řešení v danné oblasti života

Kouzelné na této technice je to, že kouč není rádce, konzultant, mentor. Kouč vám nedává vlastní názory, rady, nepředává svoje znalosti, nesmí  vás někam směřovat dle vlastních představ.

Kouč hledá řesení společně s klientem. Provází klienta

Kouč vám pomůže ujasnit si situaci, zhodnotit vnější okolnosti, pomůže vám definovat váš současný osobní stav a hlavně si stanovíte cil ke kterému budete směřovat.  

Cíle jsou různé osobní i pracovní. 

Kouč vám pomůže dosáhnout vašeho potenciálu. Bude vás povzbuzovat a dávat vám zpětnou vazbu. Pomůže vám stanovit si konkrétní kroky a časový horizont. Tempo změn a kam až chcete dojít  si určujete vy.

A pak můžete zjistit, že vaše původní cíle jsou vám už malé a můžete jít ještě dál. 

Celostní koučink zrychluje změny a rozevírá další možnosti tím, že se do celého procesu zapojí i další metody, které relaxují tělo, uvolňují mysl, zbavují blokád. K tomu lze využít podle přání klienta další techniky, které nabízím, zejména pro uvolnění emocionionálního sevření Kraniosakrální terapii a Bachovy esence. Pro  harmonizaci fyzického těla mohu nabídnou tkáňové soli a produkty Finclub. Co je co, se dočtete v dalších záložkách.

Těžko se dělají zásadní změny, pokud má člověk málo síly, energie, špatně spí, někde ho bolí a je celkově zablokovaný. Celostní koučink je o celostním přístupu k člověku.

Jak to celé funguje:

Zavoláme si, nebo mi napíšete mail a domluvímě si čas, kdy bude klid a cca 20 minut si popovídáme. Tato úvodní konzultace je zdarma. Spolu zjistíme jestli mohu pomoci a jestli si sedíme i lidsky. Pak si případně domluvíme spolupráci  - její rozsah, způsob  a cenu.

Rozsah spolupráce:

Doporučuju potkávat se, osobně i online, jednou za 2-3 týdny. Podle potřeb klienta společně sestavime také individuální program s konkrétními kroky  na různě dlouhou dobu. Ideálné 3-6 měsíců. Vše vyplyne z úvodní konzultace z konkrétních potřeb klienta. Konzultace lze platit po každé konzultaci a nebo jako balíček služeb, který je přímo sestaven dle pořeb klienta.