Aromaterapeutická konzultace

Používání esenciálních olejů je známo snad od počátků dějin lidstva. Vůně hluboce ovlivňují  emocionální i fyzický stav člověka. V současné době se možnost využívání eterických olejů spojuje nejen s klasickou péčí o tělo, jako jsou masáže, ale dochází i propojení s dalšími metodami osobního rozvoje, jako je například koučink, psychosomatika a psychoterapie. Výsledkem použítí eterických olejů je stabilizace psychického stavu, zlepšení fyzických potíží. 

Čich je jedním ze smyslů umožňujících vnímání světa. Prostřednictvím čichu človek získává informace o světe a jednotlivé události si podvědomě spojuje s pachy a vůněmi, které v tu chvíli na místě byly. Etérické oleje působí na člověka stimulačně, relaxačně nebo oběma způsoby. 

Aromaterapii lze použít i pro zlepšení a zpříjemnění běžného života. Nic moc neřešíte, ale chcete se cítit dobře a chcete, aby vás aromaterapie povzbudila a dělala vám radost. Může vás doslova provázet každý den a všude.

A pokud máte rádi parfémy a vůně obecně, s aromaterapií objevíte úplně jiný svět čistých etérických olejů. Najednou budete umět rozlišit chemii od přírody. 

Jak konzultace probíhá?

Klient uvede problém který chce řešit. Společně, na základě asociačního testu,  vybereme vhodné etérické oleje, nebo konkrétní výrobky a domluvíme se na způsobu jejich domácího použití. 

Pracuji s výrobky firmy Nobilis Tilia. Jejich cena je stanovena v obchodním ceníku firmy. Ceny výrobků se neslučují s cenou konzultace.