Příběhy šperků

Vše, co se děje kolem vyrábění šperků, je velmi zajímavé. Nelze na začátku určit, co se uděje. Někdy skoro nic a někdy to jsou pro mě velmi silné zážitky, kdy si s posvátnou úctou uvědomím dosah síly šperků. Níže popíšu několik příběhů, které pro mě znamenaly posun. 

 

Vyráběla jsem šperky bez konkrétního zadaní, nebyl znám jejich budoucí majitel. U jednoho ze šperků jsem začala vnímat ženu, kolem padesáti let, střední postavy, tmavé, kratké, lehce kudrnaté vlasy. Špatný zdravotní stav - rakovina tlustého střeva. Pro mě naprosto cizí osaba, kterou jsem nikdy neviděla. Pak jsem šperk odvezla s dalšími ke známé léčitelce.  Aniž bychom nějak určovaly, který je pro koho, tento šperk si společně s dalšími koupila pro svoje klienty. Jedna z jejích klientek si vybrala tento špek se slovy: "Mě se o tomhle kameni zdálo.." Paní přesně odpovídala popisu, včetně onemocnění. 

 

Vyrábím šperk pro paní, kterou znám několik let a nějak mi to nejde. Kameny mi energeticky nesedí, mám pocit, že to patlám. Sedím nad šperkem a říkám si co s tím provedu. Paní znám dlouho a ptám se v myšlenkám, kde je problém. Najednou slyším: "Jako pro miminko. Musíš to vyrobit jako pro miminko." Už jsem vyráběla šperky pro těhotné ženy a vím, že tam velikou roli hraje energie dítěte. Jsou to vlastně dvě různé spojene energie. Jako pro miminko -  byl klíč. Vyrobila jsem nádherný jemný šperk. Při předávání jsem se opatrně zeptela, jestli paní není těhotná. Nebyla. Pak se zamyslela a povídá: "Před rokem v meditaci jsem vnímala, že teď někdy otěhotním." Závěr je jediný. Duše jejího budoucího dítěte je již u paní a čeká navhodný okamžik vstupu na Zem.

 

Dostala jsem zakázku vyrobit několik šperků. Postupně jsem si na papír napsala jména a datumy narození. Dotyčné osoby jsem nikdy neviděla. Již při zadávání jsem byla upozorněna, že jedna osoba je velmi vážně nemocná. Okamžite již při totmto rozhovoru jsem věděla, jaké kameny pro ni použiji. Paní byla na seznamu poslední. Postupně jsem šperky vyráběla tak, jak jsem měla napsané jejich budoucí majitelky. Zhruba uprostřed práce, kdy jsem chtěla použít stejné kameny pro jinou paní, jsem velmi silně vnímala přítomnost oné nemocné paní. Měla obavy, že "její" kameny na ní už nezbydou a prosila, ať nejdříve vyrobím její šperk. Dokonce si " nadiktovala" jak má vypadat kombinace kamenů. Vnímala jsem ji jako velmi vyspělou bytost, která ví, co dělá. S nemocí je v rozhodující fází a musí se i na vědomé úrovni začít čistit a pracovat na sobě. Paní přesně ví, co má a musí udělat, aby se uzdravila.  

 

Vyrábím šperk pro paní o které vím, že toho hodně zpracovává. Udělá se mi špatně, kameny mi skáčou v ruce. Mám pocit, že jdu proti temnotě. Cítím kolem sebe temno a doslova šedivý mrak. Napadlo mě, že to vzdám. Co se tak může stát, když to odmítnu. Musela, jsem si udělat pauzu. A pak jsem se naštvala. Proč já mám takhle snímat něčí čurbes. Abych se sama pročistila, šla jsem do jiné místnosti a intuitivně požádala o pomoc a sílu všechny čtyři Živly a Matku Zemi. Šly kolem mě proudy energie, vnímala jsem záblesky. Po chvíli jsem se vrálila ke šperku a uklidila původní kameny. Vyndala jsem úplně jiné a pak již v klidu nad šperkem jsem vnímala, že se něci velmi silného v karmě dotyčné paní uvolnilo a jako záblesky jsem vnímala světlo budoucích tří životů. Velikou pokorou a úctou jsem děkovala za možnost být u této události.

 

Příběhů je opravdu mnoho. Morion Light