RINGANA 

je značka rakouské rodinné firmy, která vyrábí od roku 1996 kosmetiku a potravinové doplňky.

Co mě na ní fascinuje je to, že spojuje lásku k přírodě a vědu.

Používají jen přírodní suroviny a dokázali je skloubit s vědeckými  patenty z celého světa a maximálně podpořit synergické působení jednotlivých složek. Mají vlastní vývoj produktů. Produkty jsou 100% přírodní, to znamená bez plnidel, konzervantů a "podobných" složek.

Pokud si koupíte produkt RINGANA, máte jistotu, že není starší než 14 dní a doba expirace je maximálně 4 měsíce.

A to je pro mě záruka nepoužívání konzervantů.

Každodenní spotřeba produktů RINGANA je velmi malá, u krému či deodorantu stačí denně kapička. Mají patentované dávkovače, které jsou hygienické a zabraňují kontaktu náplně se vzduchem.

 

Firma RINGANA má několik řad vzorků, které můžete vyzkoušet. Jedná se v podstatě o cestovní balení. Při běžné spotřebě vám vydrží na cca 10 - 14 dní. To je dost času, aby jste si udělali představu o kvalitě.

 

Doplňky stravy RINGANA jsou vysoce sofistikované, účinné a dobré. Firma RINGANA spojila šetrné zpracování, kdy nejsou ničeny přirozené živiny, například ovoce a zeleniny se světovými patenty účinných složek.

Mají lepší poměr kvalita/cena než konkurence tady v Čechách na trhu.

Z důvodu krátké expirační doby , nejsou výrobky běžně  k prodeji v obchodech.  Pouze přes jejich webové, nebo partnerské webové stránky.

Zde je odkaz. Výrobky jsou natolik unikátní, že je stojí zato vyzkoušet.