Morion Light

 
 
 Jmenuji se Blanka Pallanová.                                         
Narodila jsem se v roce 1967.
 
Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko - technologickou v Praze. Praxi v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a zpracování sběrového papíru jsem spojila se studiem a praxí v marketingu. Moje poslední zaměstnání se týkaly již jen marketingu a to na úrovni vedoucího oddělení či ředitele.
 
Ačkoliv jsem svou práci měla vždy velmi ráda, něco – nějaké vyšší uspokojení mi vždy chybělo. S odchodem na mateřskou dovolenou a s razantní změnou životního stylu, kdy jsem se odstěhovala z Prahy do malé vesničky v Pošumaví, jsem začala hledat životní směr, který by mě více naplňoval než dosavadní, byť úspěšná, kariéra.
 
K alternativní metodám léčení mě dovedly moje vlastní mnohaleté zdravotní problémy. Například byla jsem 30 let alergikem. A bylo toho víc. :o) Dále mě k alternativě přivedly moje dcery. S nimi jsem řešila běžné dětské neduhy. V místě našeho bydliště nebyl lékař a tak jsem se snažila pomoci sobě i dětem sama. Postupně jsem nakoukla pod pokličku mnoha směrů alternativní medicíny. Techniky, které vám nabízím na těchto stránkách jsou výsledkem několikaletého studia a jsou to skutečně moje srdeční záležitosti.
 
Kameny jsem miluji od dětství. V určitou chvíli se mnou začaly samy pracovat. V záložce Krystaloterapie rozepisuji postupné fáze vnímání kamenů, kterými jsem sama prošla.

Profesionálně se zabývám alternativní medicínou od roku 2006. Za tu dobu jsem si uvědomila několik velmi důležitých věcí.

Techniky jsou různé a každá má svoji oblast působení. Co je však nejdůležitější je úroveň vědomí a vlastní energetický potenciál terapeuta.

Rozšíření vědomi a energetický nárůst neznamená ihned poklidný život, ale schopnost a sílu řešit prastaré záležitosti a vidět hluboké souvislosti. Někdy na mnoha úrovních najednou. Postupně se vše srovnává.

Pokud je kvalita energie u terapeuta nízká, může pomoci pouze na fyzické úrovni uvolněním napětí a pouze lokálně, na místech, kam jeho energie stačí. Pokud je energetický potenciál terapetuta na vyšší úrovni je možné zasahovat nejen fyzické, ale i emocionální a duchovní struktury těla. A pokud terapeut na sobě opravdu pracuje, pravidelně se energeticky čistí, medituje a udržuje se ve vyšších energetických vibracích může zasahovat i do duchovních příčin nemocí a uvolňovat nejen různé astrální struktury, ale i pomoci klientovi s uvolněním karmických vazeb.

Vždy a čím se řeší větší problém tím více, je nutná cílevědomá spolupráce klienta. Změnou postoje k životu. Nefunguje, že někdo z někoho něco sundá a je hotovo. Terapeut sice sundá, ale pak je na klientovi, aby nové možnosti a svoji osvobozenou energii použil správným směrem. Přijde mnoho situací, které prověří, jak to tedy je. Všechno špatné co nás potkává jako jsou nemoce a složité životní situace jsou lekce našeho poznávání sebe i světa kolem nás. Pokud dannou lekci zvládneme, i za pomoci druhých, lekce končí. Pokud ne, neustále se nám vrací do života stejní lidé a stejné situace.

My jsme krásní a vše kolem nás je nádherné. Zbývá jen to znovu objevit.

 
Na různých seminářích jsem poznávala různé typy alternativních metod léčení. Některé, jsou uvedeny níže:
2000        Reiki I
2001        Kurz Modrá alfa
2004        Reiki II
2006        Rekvalifikační kurz „Masér pro sportovní a rekondiční masáže“
2006 - 2008 Darja Shiatsu School
2007    Dornova metoda a Breussova masáž
2007    Psychografická kresba
            2007    Kraniosakrální terapie
            2007    Shin Tai
2008    Fonoforéza
2008    Reiki III a IV
2009 - 2017 soukromí učitelé angle